MAIN  //  O NÁS

Kdo jsme?


Společnost AUTOZITKA CS s.r.o. nabízí firmám možnost dlouhodobého čí krátkodobého zapůjčení vozidel na základě operativního leasingu či nájemního protokolu. Dále se naše společnost zaměřuje na úspory při tvorbě velmi výhodných pojistných smluv a úvěrů při pořízení vozidla. Této činnosti se věnujeme již od roku 1998. Naší hlavní náplní je posouvat naši formu operativního leasingu  vstříc požadavkům našich zákazníků. 

Proč nás ?


V rámci operativního leasingu se postaráme o celý proces a to od prvotního výběru vozidla, po jeho výhodný nákup formou výběrového řízení. Dále zajistíme kompletní administrativu od přihlášení vozidla, dále pojištění a silniční daň, včetně dálniční známky. V ceně služby je kompletní údržba v podobě pravidelných servisních kontrol a výměn sezónních pneumatik (letní i zimní pneumatiky). Přidělený manažer se dále stará o zajištění non-stop silniční asistenci, vyřizování pojistných událostí a to od převzetí vozidla, až po jeho předání zpět při ukončení leasingové smlouvy. 

Co získáte ?


 • nízká cena operativního leasingu
 • pickup servis – předání a vyzvednutí vozidla ve firmě zákazníka
 • mobilita – v případě nehody zajištění asistenčních služeb, popř. náhradního vozidla přímo v místě nehody
 • reprezentace – zajištění reprezentativního vzhledu vozidel; na přání zákazníka a vždy při každé servisní prohlídce kompletní čištění
 • technický dohled – pravidelná kontrola vozidel ve vlastím aurorizovaném servisu
 • čas – přednostní urychlení oprav a pravidelných servisů díky vlastnímu servisu
  a řada dalších výhodJak postupovat?


Po vzájemné dohodě bude sepsána rámcová smlouva (možnost i v angličtině), kde budou uvedeny základní podmínky pronájmu vozidla či všech vozidel při poskytování služby full-service operativního leasingu. Konkrétní specifické podmínky operativního leasingu pro jednotlivé vozidla budou vymezeny v kartách vozidel. V těchto kartách jsou vyznačeny veškeré údaje o konrétních vozidlech a fungují tak jako nabídka.


Výše měsíční splátky vozidla je dána těmito faktory: finanční a provozní náklady, daně a pojištění, doplňkové služby, správní poplatky, příp. zůstatková hodnota v době ukončení leasingu vozidla.

Jaké kroky?


 1. Na základě našich mnohaletých zkušeností provedeme kalkulaci veškerých nákladů na provoz vozidla, vzniknou-li jakékoliv rozdíly ve srovnání s kalkulovanou cenou, jdou na účet naší společnosti.    

 2. Předáme Vám ke konzultaci a po vzájemné dohodě a odsouhlasení kalkulace dojde k podpisu karty, která funguje zároveň jako objednávka.                                                                                                                                         

 3. Jakmile je vůz vyroven tak Vám ho neprodleně předáme a vy si jen užíváte ničím nerušený provoz. My se již o vše od administrativy, zákony, servis až následný prodej postaráme.