AZCS  //  Operativní Leasing

Základní otázky

Co je operativní leasing?

 

Operativní leasing je moderní finanční nástroj, který umožňuje firmám, živnostníkům či jednotlivcům využívat vozidla bez potřeby jejich plného nákupu. Místo toho platíte za jejich "opotrbení" či amortizaci během doby užívání. Namísto investování do celého vozidla zaplatíte jen za tu část, o kterou se jeho hodnota sníží během vašeho vlastnictví.

 

Pro koho je určen?

 

  • Pro firmy, živnostníky či jednotlivce.
  • Pro firmy toužící bez starostí získat úsporu a kompletní péči o vozový park.
  • Pro firemní manažery k získání komplexního přehledu o stavu vozového parku 

 

Je limitem značka vozidla?

 

Ať už máte zájem o jakoukoliv značku vozu, jsme zde, abychom vám vyhověli. Naše zkušenosti a poradenská činnost vám umožní vybrat to nejlepší řešení pro vaše potřeby.

 

Servisní omezení?

 

Naším klientům nabízíme výhodu přímého napojení na naši servisně prodejní firmu AUTOZITKA s.r.o. Toto partnerství s autorizovaným servisem Škoda Auto a.s. nám umožňuje rychle a efektivně řešit veškeré servisní potřeby. Ačkoli naše hlavní pobočka je u Mladé Boleslavi, máme smluvní partnery po celé České republice, takže můžeme zajistit kvalitní servis kdekoli.

 

Hlavní výhody

  • Optimalizované náklady na pořízení - S operativním leasingem už nemusíte být neustále v obraze o aktuálních cenových nabídkách vozidel. Naše odborné výběrové řízení zajistí, aby byla cena vozidla co nejvýhodnější. Navíc, při objednávce tří a více vozidel vám zajistíme exkluzivní smlouvy přímo s importérem.
  • Komplexní péče o vozový park -  Zapomeňte na náklady na personál starající se o vozový park. Naše dedikovaní manažeři se postarají o veškerou administrativu – od servisu, pojištění až po náhlé komplikace. Abyste vždy měli svá vozidla v perfektním stavu, pravidelně je také čistíme.
  • Ekonomická efektivita a minimalizace rizik - Naše kalkulace zahrnuje veškeré náklady na servis a díky našemu velkému vozovému parku je cena služeb na minimu. Navíc, díky hluboké znalosti našich klientů jsme schopni nabídnout výhodné pojistné podmínky, které chrání vaše bonusy.
  • Bezbolestná legislativa - Zapomeňte na složité sledování změn v legislativě či placení různých poplatků. Veškerou administrativu zařídíme za vás a jediné, co obdržíte, je přehledná faktura za poskytnuté služby.
  • Plynulý přechod k novému vozu - Jakmile se blíží konec vašeho operativního leasingu, zajistíme vám hladký přechod k novému vozidlu bez zbytečných starostí s prodejem starého. Zaplatíte jen za část užívaného vozidla, zbytek financí můžete využít podle svých potřeb.
  • Úspora času a energie - Provozování vozidla často vyžaduje časově náročné úkony, jako jsou servisní kontroly či různá administrativa. S námi vám tento čas zůstane a můžete jej využít efektivněji, zatímco my se postaráme o vaše vozidlo či celý vozový park.

Dotazník na operativní leasing

Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit Špatný formát emailu.
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Váš formulář byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale chyba při odesílání