AZCS  //  Výhodné pojištění

Základní otázky

Co nabízíme?


Naše společnost je držitelem oprávnění od české národní banky k uzavírání pojistných smluv na úrovni pojišťovacího makléře. Dokážeme tedy vytvořit pojistku se všemi výhodami, které může poskytnou přímo makléř v pojišťovně. 

Jaké pojišťovny Vám zajístíme?


Máme uzavřeny smlouvy s většinou českých pojišťoven.  V rámci těchto smluv dokážeme vyhodnotit i Vaše současné smlouvy a zajistit jejich přehodnocení a případné zvýhodnění přepojištěním.


Kdo může naši služby využit?


Našich služeb může využít úplně každý. Zajišťujeme tyto služby jak pro firemní tak soukromý sektor. Co vše můžeme nabídnout? Pojištění na jakýkoliv dopravní prostředek od motorek, osobních vozidel až po osobní či kamionové flotily.


Naší hlavní výhodou je přímé napojení na naši servisně prodejní firmu AUTOZITKA s.r.o., která zajišťuje autorizovaný servis na základě servisní smlouvy se společností  Škoda Auto a.s,. Díky tomu můžem naše vozidla přednostně vyřizovat a zkrátit tak dobu oprav či servisních úkonů. I když sídlíme u Mladé Boleslavi tak v každém z regionů České Republiky máme zajištěny smluvní parntery, popřípadě si je tam dokážeme zajistit a ohlídat kvalitu dle našich standardů. 

Hlavní výhody

  • ekonomická nezávislost - nejsme na této službě finančně zavislí, hlavním našim produktem je starost o vozidla v operativní leasingu proto nabízíme maximální podmínky, které nám systémy při tvorbě pojištění umožní.
  • zkušenosti - dlouholetá zkušenost v pojišťování vozidel, ale i v automobilovém průmyslu. Díky tomu můžeme optimálně na základě reality nastavit pojištění a případně doporučit co připojistit a co ne.  
  • bez prostředníků - díky našim smlouvám s pojišťovnami si nemusíte v pojištění připlácet požadované provize pro další zrostředkovatele.  
  • systémový přístup - při vypracování se snažíme využít všech možností (bonusy, akce, vouchery), které nám systém umožní v porovnání i s jinými pojišťovnami, tento celkový přístup Vám umožní porovnat pojištění a vybrat to, které je v daný moment nejvýhodnější.
  • další výhody - jako náš klient získáte možnosti zvýhodnění a to jak na pořízení vozidel, jejich financování nebo i na samotnou službu operativního leasingu.
  • bez poplatku -  celkový audit Vaší současné pojistky a veškerá práce na porovnání pojišťoven je zcela zdarma.
  • bez práce - veškerou agendu s přepojištění či vyřízením pojistky zařídíme za Vás. Od Vás nám bude stačit jen podepsaná plná moc. 

Dotazník pro vypracování pojistky

Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit Špatný formát emailu.
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Váš formulář byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale chyba při odesílání